O firmie

Evoluos Sp. z o.o. Budujemy przestrzeń do życia

Firma Evoluos Sp. z o. o. została założona przez Janusza Piotrowskiego – wieloletniego praktyka oraz pasjonata branży, dotychczasowego właściciela Przedsiębiorstwa Budownictwa Inżynieryjnego od 25 lat z powodzeniem działającego na terenie województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego, gdzie cieszy się ugruntowaną i utrwaloną przez lata pozycją na rynku oraz zaufaniem Klientów. Znajomość rynku, doświadczenie zespołu, sprawdzone procedury inwestorskie, technologiczne, organizacyjne pozwalają nam stawić czoło najtrudniejszym zadaniom inwestycyjnym.

Strategią naszej firmy jest realizacja wysokiej jakości inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych w prestiżowych lokalizacjach Suwałk. Staramy się, aby w realizowanych projektach każdy odnalazł to, co jest dla Niego najważniejsze – komfort, funkcjonalność, design, prestiż. Kreujemy estetyczną i wygodną przestrzeń do życia. Doświadczona kadra zarządzająca i wysoko wykwalifikowani pracownicy gwarantują usługi najwyższej jakości.
Evoluos Sp. z o. o. oferuje doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o różnorodnych metrażach, które doskonale wpisują się w wymagania współczesnego budownictwa. Już na etapie zakupu gruntu dobieramy lokalizacje gwarantujące realizację inwestycji z pełną infrastrukturą i w przyjaznym otoczeniu.

Evoluos - Realizacja inwestycji mieszkaniowych - Apartamenty Bulwarowa - Suwałki

Tworzymy nowy standard mieszkań poprzez:

  • Wysoką jakość inwestycji – w zakresie budowy, zagospodarowania terenów wokół budynku i wykończenia części wspólnych.
  • Komfortowe i funkcjonalne mieszkania, odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów z podziałami na strefy dzienne i nocne w apartamentach.
  • Skuteczną kontrolę jakości i terminowości prac budowlanych.
  • Nieograniczone możliwości aranżacyjne i funkcjonalne dostosowanie powierzchni mieszkań do oczekiwań mieszkańców.
Projekty Evoluos Sp. z o.o. to wysoki standard deweloperski, nowoczesna architektura, eleganckie bryły budynków i funkcjonalne wnętrza. Kompleksowo projektujemy przestrzenie naszych inwestycji, dbając by były funkcjonalne, kompletne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców, a nowe mieszkania spełniały najwyższe wymagania. Pragniemy być naturalnym wyborem dla każdego, kto szuka mieszkania w najwyższym standardzie i lokalizacji za satysfakcjonującą cenę.
Chcemy tworzyć przyjazne i bezpieczne miejsca do życia. Dlatego projektujemy je w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, z myślą o środowisku naturalnym oraz potrzebach poszczególnych osób i całych społeczności. W budynkach stosujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania sprzyjające ekologii i oszczędzaniu.